Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Letní příprava pokračuje, od soboty trénujeme na ledě

12. května 2011

Byli jsme se podívat na další tréninkové přípravě členek našeho oddílu, abychom se podívali, jak svěřenkyně jednotlivých trenérek zvládají letní přípravu, která je nyní v plném proudu. K trénování využíváme několik prostor.

V úterý byl trénink v tělocvičně základní školy Bratranců Veverkových, kde byly využity jak prostory tělocvičny tak prostory venkovního hřiště. O tom, jak trenérky "znepříjemňují" svým ovečkám slunná odpoledne se můžete podívat na videu pod tímto článkem.

Včera jsme se opět vrátili do ČEZ Arény a využili prostor malé haly pro přípravu zejména skokových prvků. V přítmí haly jsme se opět vrátili k diskusi o problematice trénování v prostorách ČEZ Arény.

Všichni jsou již čátečně myšlenkami na sobotním tréninku, neboť začínáme dojíždět do Nymburka, kde je k dispozici ledová plocha a krasobruslařky se tak vrátí k tréninkům přímo na ledové ploše.

 

 

 

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.