Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Letní příprava pokračuje, od soboty trénujeme na ledě

12. května 2011

Byli jsme se podívat na další tréninkové přípravě členek našeho oddílu, abychom se podívali, jak svěřenkyně jednotlivých trenérek zvládají letní přípravu, která je nyní v plném proudu. K trénování využíváme několik prostor.

V úterý byl trénink v tělocvičně základní školy Bratranců Veverkových, kde byly využity jak prostory tělocvičny tak prostory venkovního hřiště. O tom, jak trenérky "znepříjemňují" svým ovečkám slunná odpoledne se můžete podívat na videu pod tímto článkem.

Včera jsme se opět vrátili do ČEZ Arény a využili prostor malé haly pro přípravu zejména skokových prvků. V přítmí haly jsme se opět vrátili k diskusi o problematice trénování v prostorách ČEZ Arény.

Všichni jsou již čátečně myšlenkami na sobotním tréninku, neboť začínáme dojíždět do Nymburka, kde je k dispozici ledová plocha a krasobruslařky se tak vrátí k tréninkům přímo na ledové ploše.

 

 

 

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.