Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Letní příprava pokračuje, od soboty trénujeme na ledě

12. května 2011

Byli jsme se podívat na další tréninkové přípravě členek našeho oddílu, abychom se podívali, jak svěřenkyně jednotlivých trenérek zvládají letní přípravu, která je nyní v plném proudu. K trénování využíváme několik prostor.

V úterý byl trénink v tělocvičně základní školy Bratranců Veverkových, kde byly využity jak prostory tělocvičny tak prostory venkovního hřiště. O tom, jak trenérky "znepříjemňují" svým ovečkám slunná odpoledne se můžete podívat na videu pod tímto článkem.

Včera jsme se opět vrátili do ČEZ Arény a využili prostor malé haly pro přípravu zejména skokových prvků. V přítmí haly jsme se opět vrátili k diskusi o problematice trénování v prostorách ČEZ Arény.

Všichni jsou již čátečně myšlenkami na sobotním tréninku, neboť začínáme dojíždět do Nymburka, kde je k dispozici ledová plocha a krasobruslařky se tak vrátí k tréninkům přímo na ledové ploše.

 

 

 

Aktuality

 • 4. 12. 2019 Organizační informace k nedělnímu kurzu bruslení!!!!!!

  Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 3. 12. 2019 8. lekce kurzu bruslení se koná 8.12.2019

  Závěrečná lekce zimního kurzu bruslení se uskuteční v neděli 8. prosince 2019 v enteria areně (malá hala). A právě na tuto lekci bychom chtěli pozvat všechny účastníky v netradičním oblečení - v maskách. Rádi bychom se společně vrátili do pohádek, byli filmovými hrdiny či jinými postavami, které budou bruslit v rámci podzimního kurzu. 

  Neděle 8. prosince 2019 bude karnevalová lekce se začátkem v 17:00 - 17:45 hod pro skupinu "A" a tu 17:45 - 18:30 hodin vystřídá skupina "B". Bude otázkou, která skupina bude mít větší inspiraci a předvede ty lepší masky. Vzhledem ke konání hokejového zápasu ve velké hale bude používám pouze boční vchod do malé haly. Převlékání bude umožněno pouze na střídačkách malé haly.

 • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

  Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.