Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Lední revue "Z pohádky do pohádky" se moc líbila

3. února 2017

Lední revue 2017 Lední revue 2017

Velký den pro pardubický krasobruslařský klub, jednotlivé závodnice a i pro trenérky nastal ve středu 1.2.2017. Tento den se již v 6:30 hodin sešli všichni účastníci lední show v prostorách pardubické Tipsport arény, kde se postupně připravovali na dopolední vystoupení, kterému předcházela ještě jedna zkouška ve velké hale, která tak byla uzavřena pro příchozí.

Po sedmé hodině vyjely pardubické závodnice na led, aby ještě před samotným vystoupením stihly rozbruslení a ještě se ladily poslední choreografické prvky. V 8:45 hodin se již mohli první nejmenší návštěvníci postupně usazovat na tribuny velké haly Tipsport arény tak, aby si mohli zajistit nejlepší výhled na ledovou plochu a tím i na jednotlivé vystupující.

Vzhledem k tomu, že na lední show přijížděly autobusy s žáky základních škol mimo Pardubice, dokonce i z Holic a Přeloče, bylo vzhledem k problémům na silnicích samotný program o několik minutek odložen tak, aby i poslední návštěvníci měli možnost shlédnout celý program.

Naši lední show také navštívil i náměstek primátora města Pardubic Jakub Rychtecký, Mgr. A nebyla to pouze návštěva, ale pan náměstek primátora byl přímo po skončení lední revue u ledu, neboť přímo na ledové ploše odpovídal na otázky moderátorky Majky Schillerové. Na závěr rozhovoru poděkoval předseda pardubického klubu Ing. Miroslav Blaťák panu náměstku primátora za jeho návštěvu.

Dále pak předseda klubu poděkoval ing. Janě Skřivánkové předal ji květinu za přípravu celé revue a popřál dodatečně vše nejlepší k narozeninám.

Samotná choreografie byla nesmírným zážitkem nejen pro samotné děti, ale také pro jejich doprovod. Zaznamenaly jsme reakce a ohlasy, kdy lední revue vehnala slzy dojetí, uznání a štěstí do očí mnoha návštěvníkům. Do ochozů pardubické ČEZ Arény si našlo cestu téměř 3 000 diváků. Děkujeme za jejich zájem a doufáme, že jsme naplnili jejich očekávání.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na přípravě a zabezpečení naší lední revue - ať se jedná o přípravu a šití kostýmů, výrobu rekvizit, ale velké dík patří zejména trenérkám a samotným účinkujícím.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE.

Aktuality

  • 23. 12. 2019 Zimní kurz bruslení 2020

    Vzhledem k velké vytíženosti ledové plochy na zimním stadiónu se zimní kurz bruslení 2020 neuskuteční. Děkujeme Vám za pochopení.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.