Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Krasobruslařky a BEACH TOUCH RAGBY PARDUBICE 2010

20. září 2010

V sobotu 18.9 2010 se členky našeho oddílu zúčastnili 2.ročníku turnaje v „BEACH TOUCH RAGBY PARDUBICE 2010“.

Turnaje deseti týmů se zúčastnili: Karolína Holštajnová, Karolína Melicharová, Kateřina Ševcová, Kateřina Doubravová, Kateřina Kubištová, Michaela Kocková, Nikola Rychtaříková, Vendy Hooper s tátou (kapitánem týmu).

Naše holky podaly velmi slušný, nebojácný a taktický výkon mezi staršími účastníky turnaje. Děvčata svým pohybem a obratností občas protivníkovi zamotaly hlavu a tím často získávaly rozhodující body. Jediným zástupcem mužského pohlaví mezi krásnými děvčaty byl p. Hooper, který předával na hřišti hráčkám taktické zkušenosti ze své sportovní kariéry.

Náš tým dokázal porazit i soupeře starší generace a tím „neskončil“ na posledním místě.

Pro náš tým to byla první společná akce tohoto typu a už se těší na další ročník daného turnaje, na který se ještě lépe připraví a dostanou se na vysněnou bednu pro medaile.

Fotogalerii najdete zde.

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.