Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

FInišují přípravy před lední revue

8. prosince 2010

Kvapem se blíží termín 16. prosince 2010, kdy se v pardubické ČEZ Aréně uskuteční premiérové vystoupení pardubických krasobruslařek, které si pro nejen nejmenší přiravily novou choreografii lední revue, která nese název Svět pohádek a písniček.

Na dnešním podvečerním tréniku byla celá tréninková jednotka věnována dalšímu nácviku a dopracování drobných nedostatků v choreografiích jednotlivých vystoupení, která jsou připravena pro lední revue. Dnes již byla možnost vidět některé kostýmy, které budou pro většinu poprvé k vidění až právě ve čtvrtek 16. prosince 2010, kdy je naplánováno první vystoupení v pardubické ČEZ Aréně. Vzhledem k úspěchům minulých choreografií již projevilo zájemě město Česká Třebová, kde jsou již domluvena 2 vystoupení - dopolední vystoupení pro mateřské školky a základní školy, odpolední vystoupení je věnováno široké veřejnosti. Další termíny a místa vystoupení jsou v současné chvíli v jednání.

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.