Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám.....

8. listopadu 2011

V minulých dnech jsme oslavili narozeniny dalších našich členů Krasobruslařského klubu Pardubice nebo jejich rodičů. Je nám milou povinností s určitým zpožděním poblahopřát i touto cestou všem oslavencům.

V pořadí první oslavenkyní, které bychom chtěli poblahopřát je Míša Heřmanová, která oslavila své krásné 7. narozeniny. Další oslavenkyní v našem oddíle byla Jenifer Augstenová, které v minulých dnech dosáhla plnoletosti. Jako poslední, komu bychom tímto chtěli dnes touto formou popřát, je z řad rodičů Zuzana Hooper.

Jménem celého klubu přejeme všem závodnicím hodně zdraví, štěstí a trpělivosti při trénincích a co nejlepší umístění při závodech. Paní Hooper bychom chtěli ještě popřát maximální vytrvalost a pochopení při vedení dcery Venduly ke krasobruslení.

VŠEM SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME !!!

Aktuality

  • 19. 1. 2018 Členský příspěvěk

    Zaplacení členského příspěvku je nutné provést do 31.1.2018 dle informace trenérů.

  • 8. 1. 2018 3. LEKCE KURZU BRUSLENÍ

    3. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 21. ledna 2018 od 14:45 hod. ve velké hale pardubické Tipsport areny.

    14:45 - 15:30 hod. ..............Skupina "A" 15:30 - 16:15 hod. ..............Skupina "B"

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.