Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dodatečně všechno nejlepší k narozeninám.....

8. listopadu 2011

V minulých dnech jsme oslavili narozeniny dalších našich členů Krasobruslařského klubu Pardubice nebo jejich rodičů. Je nám milou povinností s určitým zpožděním poblahopřát i touto cestou všem oslavencům.

V pořadí první oslavenkyní, které bychom chtěli poblahopřát je Míša Heřmanová, která oslavila své krásné 7. narozeniny. Další oslavenkyní v našem oddíle byla Jenifer Augstenová, které v minulých dnech dosáhla plnoletosti. Jako poslední, komu bychom tímto chtěli dnes touto formou popřát, je z řad rodičů Zuzana Hooper.

Jménem celého klubu přejeme všem závodnicím hodně zdraví, štěstí a trpělivosti při trénincích a co nejlepší umístění při závodech. Paní Hooper bychom chtěli ještě popřát maximální vytrvalost a pochopení při vedení dcery Venduly ke krasobruslení.

VŠEM SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME !!!

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.