Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dnes máme tři oslavence

17. října 2011

Právě 17. říjen je možné najít v historických datech jako den, který je spojen s významnými událostmi, které v různých oborech a oblastech ovlivnily svět.

I Krasobruslařský klub Pardubice eviduje, že dnešní den je významný pro některé členky oddílu, které právě dnes budou mít ty nejlepší důvody k oslavám.

Dnes se mezi oslavenkyně zařadí Nikola Krupauerová, která je "nejstarší" z dnešních oslavenkyň a bude slavit své 23. narozeniny. Sestry Nicol a Monika Zyklovy jsou ještě o pár let mladší, ty budou slavit své krásné 7. narozeniny.

Všem dnešním oslavenkyním přejeme jménem KK Pardubice hodně zdraví, štěstí a pohody nejen při krasobruslařských závodech, ale i v osobním životě, spoustu přátel a kamarádů, s kterými pak člověk může prožít krásné a nezapomenutelné okamžiky.

BLAHOPŘEJEME ....

Aktuality

  • 12. 11. 2019 7. lekce kurzu bruslení se uskuteční 1.12.2019

    7. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 1. prosince 2019. Přesný čas zahájení lekce bude následovně upřesněn na webových stránkách našeho klubu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.