Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Dnes jsme bruslili i na zmrzlinu....

3. června 2011

Dnešní páteční trénink byl tak trošku jiný za účelem zpestření posledních tréninkových dní. Pardubické krasobruslařky vyrazily na bruslích podél Labe směr Kunětická hora. Ano, uhodli jste správně - nejely na klasických krasobruslařských bruslích, ale využily pro přípravu inline brusle.

A ten, kdo zná stezky pro inline brusle a kola proti proudu řeky Labe musí uznat, že při dnešním krásném počasí to byl dobrý nápad. A aby toho nebylo málo, tak v Rábech si všichni účastníci koupili vynikající točenou zmrzlinu - vanilkovou, kaktusovou nebo míchanou. Bylo to dobré osvěžení před zpáteční cestou, která ještě všechny čekala, neboť start a cíl byl u pardubické ČEZ Arény. A limit byl daný, protože návrat musel být mezi 17:30 a 17:45 hod, neboť některé pardubické krasobruslařky a trenérky museli stihnout trénink od 18 hodin. A nebyl to trénink obyčejný. Jednalo se o trénink na závody dračích lodí. Proto se musela děvčata přesunout od zimního stadionu do prostoru loděnice na soutoku Labe s Chrudimkou, kde následně nastoupila posádka dračí lodě do lodě a vydala se na tréninkové kilometry proti proudu.

 

 

Aktuality

  • 17. 8. 2018 Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice

    Jednání Výboru Krasobruslařského klubu Pardubice se uskuteční v pondělí 20.8.2018 v 17,30 hodin.
    Místo konání: Press centrum ČSOB Pojišťovny ARENY.

  • 16. 8. 2018 Časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018

    Byl vložen časový harmonogram soustředění od 20-24.8. 2018. V pondělí bude sraz dětí v naší šatně v 7:30hod.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.