Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Další závodní víkend .... Praha a Nymburk

23. ledna 2011

I tento víkend byl pro pardubické krasobruslařky tím závodním. Některé závodnice se zúčastnily závodů Českého poháru v Praze, jiné pro změnu také ve Středočeském kraji, tentokrát v Nymburce. Nejvyššího ocenění mezi rozhodčími si z Prahy odvezla v kategorii juniorek Bára Lahučká.

Začněme výsledky z Nymburka, kde pardubické krasobruslení reprezentovaly v kategorii žačky nejmladší Nikola Rychtaříková a Adéla Makarová. Na stupně vítězů se probojovala prvně jmenovaná, Nikolka Rychtaříková obsadila krásné 2. místo a na 6. místě se umístila Adélka Makarová.

Při VC Prahy jsme měli početnější zastoupení, celkem 8 závodnic, které závodily ve čtyřech věkových kategoriích. V kategorii žačky nejmladší, žačky mladší, žačky a juniorky. Na nejvyšší stupínek se probojovala v kategorii juniorek Bára Lahučká, v kategorii žačky se na 8 místě umístila Káťa Doubravová, na 14. místě Károlína Melicharová a na 16. místě Karolína Holštajnová, v kategori žačky mladší se na 7. místě umístila Kateřina Kubištová, na 19. místě Markéta Rejmanová a v kategorii žačky nejmladší se umístila na 13. místě Adéla Doubravová a na 21. místě Anna Plšková.

 

XXIII. ročník Nymburské stuhy, Nymburk
Žačky nejmladší            Český pohár              RYCHTAŘÍKOVÁ Nikola                            2. místo
    MAKAROVÁ Adéla 6. místo

 

 

XXX. ročník VC Prahy
Žačky nejmladší Český pohár DOUBRAVOVÁ Adéla 13. místo
PLŠKOVÁ Anna 21. místo
Žačky mladší Český pohár KUBIŠTOVÁ Kateřina 7. místo
REJMANOVÁ Markéta 19. místo
Žačky Český pohár DOUBRAVOVÁ Kateřina 8. místo
MELICHAROVÁ Karolína 14. místo
HOLŠTAJNOVÁ Karolína 16. místo
Juniorky Český pohár LAHUČKÁ Barbora 1. místo
       

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.