Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Bruslili jsme při CIRQUE de GLACE

24. února 2011

V úterý 8. února 2011 se uskutečnila v pardubické ČEZ Aréně premiéra lední show CIRQUE de GLACE, která poprvé navštívila Českou republiku. Hned první vystoupení se uskutečnilo v Pardubicích a pro vybrané pardubické krasobruslařky se naskytla možnost si zabruslit mezi těmi nejlepšími, kteří do České republiky přijeli a kteří byli účastníky show CIRQUE de GLACE.

Samozřejmě jsme u toho nechyběli a připravili jsme pro Vás pár fotek, kde je možné vidět členky  Krasobruslařského klubu Pardubice, které měly možnost během generální zkoušky před večerním vystoupením vyzkoušet ledovou plochu zmenšenou pro potřeby zábavné show plné světelných, hudebních a zejména akrobatických efetků.

Aktuality

  • 11. 12. 2019 Zrušena tréninková jednotka sólo skupiny

    Dne 12.12.2019 od 15:30 - 16:15 je zrušena tréninková jednotka sólo kategorie.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.