Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tréninky

39. týden

« Září Září »

23. 09. 2019 - 29. 09. 2019

Tisk stránky

Pondělí­ 23.9.2019

Malá hala
čas: 12:45-13:45 Individuál

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:15-18:00 Sólista

Poznámky: 16:15 - 17:15 - Led: Skupina B

16:15 - 16:45 - Rozcvičení: Skupina A

17:00 - 18:00 - Led: Skupina A

Úterý 24.9.2019

Malá hala
čas: 17:00-18:30 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:00-18:00 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 19:00-19:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 19:45-20:45 Sólista

Poznámky: Skupina A

 

Malá hala
čas: 19:45-20:45 Polárky

Poznámky:

Středa 25.9.2019

Malá hala
čas: 15:00-15:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 16:00-17:45 Sólista

Poznámky: 16:00 - 17:00 - Led: Skupina B

15:45 - 16:30 - Rozcvičení: Skupina A

16:45 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 20:00-21:00 Individuál

Poznámky:

Čtvrtek 26.9.2019

Malá hala
čas: 14:45-15:15 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 17:15-18:45 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:15-18:15 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 20:30-21:45 AVALANCHE

Poznámky:

Pátek 27.9.2019

Malá hala
čas: 15:00-15:30 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 15:45-17:45 Sólista

Poznámky: 15:45 - 17:00 - Led: Skupina B

15:45 - 16:15 - Rozcvičení: Skupina A

16:30 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 18:00-19:15 Orion

Poznámky: + předzávodní + přípravka

Malá hala
čas: 19:30-20:30 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:30-20:15 Předzávodní

Poznámky:

Sobota 28.9.2019

Malá hala
čas: 15:30-16:45 Sólista

Poznámky: 15:30 - 16:30 - Led: Skupina B

15:45 - 16:45 - Led: Skupina A

Neděle 29.9.2019

Malá hala
čas: 7:30-8:30 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 7:45-8:30 Předzávodní

Poznámky:

Malá hala
čas: 8:30-9:30 Orion

Poznámky:

Malá hala
čas: 8:45-9:30 Předzávodní

Poznámky: + přípravka

Malá hala
čas: 14:00-15:30 Kurz

Poznámky: 14:00 - 14:45 - Skupina A

14:45 - 15:30 - Skupina B

 

Malá hala
čas: 14:00-14:45 Sólista

Poznámky: Skupina B

 

Malá hala
čas: 14:45-15:30 Sólista

Poznámky: Skupina A

 

Malá hala
čas: 15:45-17:15 Sólista

Poznámky:

Aktuality

  • 8. 10. 2019 Valná hromada KKP 2019

    Krasobruslařský klub Pardubice svolává na úterý 22. 10. 2019 od 17.00 hodin řádnou valnou hromadu, která se uskuteční v Porter salónku restaurace Pivovarka, Palackého třída 250, 530 02  Pardubice. V salónku jsou očekávány závodnice starší 15 let, které mají hlasovací právo, ale také řádní členové a členky KKP oddílu.

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.