Vychováváme hvězdy českého krasobruslení

Tréninky

08. týden

« Únor Únor »

18. 02. 2019 - 24. 02. 2019

Tisk stránky

Pondělí­ 18.2.2019

Malá hala
čas: 7:15-8:00 Sólista

Poznámky: MČR - příprava

Malá hala
čas: 8:00-8:45 Sólista

Poznámky: MČR - příprava

Malá hala
čas: 14:45-15:45 Individuál

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

Malá hala
čas: 16:15-17:45 Sólista

Poznámky: 16:15 - 17:05 - Led: Skupina B + předzávodní

16:10 - 16:40 - Rozcvičení: Skupina A

16:55 - 17:45 - Led: Skupina A

Malá hala
čas: 18:00-19:00 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 18:00-19:00 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:15-20:15 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:15-20:15 Polárky

Poznámky:

Úterý 19.2.2019

Malá hala
čas: 7:15-8:00 Sólista

Poznámky: MČR - příprava

Malá hala
čas: 8:00-8:45 Sólista

Poznámky: MČR - příprava

Malá hala
čas: 13:00-14:00 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 17:00-18:30 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Středa 20.2.2019

Malá hala
čas: 15:30-16:00 Sólista

Poznámky: Skupina B

Malá hala
čas: 16:15-17:45 Sólista

Poznámky: 16:15 - 17:05 - Led: Skupina B + předzávodní

16:10 - 16:40 - Rozcvičení: Skupina A

16:55 - 17:45 - Led: Skupina A

Čtvrtek 21.2.2019

Malá hala
čas: 14:15-14:45 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:00-16:15 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 17:15-18:30 Sólista

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:15-18:15 Přípravka

Poznámky: Tělocvična (ZŠ br. Veverků)

Malá hala
čas: 17:45-18:45 Polárky

Poznámky:

Malá hala
čas: 19:00-20:00 Polárky

Poznámky: + předzávodní

Pátek 22.2.2019

Malá hala
čas: 15:00-15:30 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 15:45-16:45 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 18:15-19:15 Orion

Poznámky: + přípravka solo

Neděle 24.2.2019

Malá hala
čas: 17:00-18:00 Orion

Poznámky:

Malá hala
čas: 17:15-18:45 Kurz

Poznámky: 17:15 - 18:00 - Skupina A

18:00 - 18:45 - Skupina B

 

Malá hala
čas: 18:15-18:45 Sólista

Poznámky:

Malá hala
čas: 18:15-19:15 Orion

Poznámky: + přípravka sólo

Malá hala
čas: 19:00-20:00 Sólista

Poznámky:

Aktuality

  • 23. 10. 2019 5. lekce kurzu bruslení se koná 27.10.2019

    5. lekce kurzu bruslení pořádaného naším krasobruslařským klubem se uskuteční v neděli 27. října 2019 od 14:30 hod. v malé hale pardubické enteria areny.

    14:30 - 15:15 hod. ..............Skupina "A" 15:15 - 16:00 hod. ..............Skupina "B"

  • 5. 10. 2019 Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích

    Krasobruslařský klub Pardubice byl Českým krasobruslařským svazem pověřen uspořádáním Mistrovství České republiky pro rok 2020 v sólových kategoriích žáci, žákyně, mladší žáci, mladší žákyně, nejmladší žáci a nejmladší žákyně.

  • 5. 10. 2019 50. ročník Malé ceny Pardubic

    Dne 23 ÷ 24. listopadu 2019 se uskuteční v entheria areně v pořadí již 50. ročník Malé ceny Pardubic v krasobruslení. Závod je pořádán v rámci Českého poháru v kategoriích ISU systému hodnocení.

Kontakt

Krasobruslařský klub Pardubice

K Vinici 1901
530 02 Pardubice
E-mail: info@krasopce.cz

Facebook: KrasobruslarskyKlubPardubice

Tato prezentace používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.